Menu
Your Cart

Novinky Omaľovánky

Novinky Omaľovánky

Brand: MOVEO Model: 3860
Antistresová omaľovánka Potulky svetom. Relaxačná omaľovánka pomáha upokojiť Vašu myseľ, sústrediť sa na prítomný okamih a rozvíjať kreativitu. Poďme na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vz..
4,51 €
Bez DPH:4,10 €
Brand: MOVEO Model: 3868
Blok aktivit - Na cesty. Obsahuje 206 strán na maľovanie, kreslenie, dokreslovanie a aktivity na riešenie. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k zdravému rozvoju.Možno vás zaujmú aj ostatné omaľovánky..
7,80 €
Bez DPH:7,09 €
Brand: MOVEO Model: 3862
Blok aktivít Kreslenie. Obsahuje 206 strán na maľovanie, kreslenie, dokreslovanie a aktivity na riešenie. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k zdravému rozvoju.Možno vás zaujmú aj ostatné omaľovánky!..
7,80 €
Bez DPH:7,09 €
Brand: MOVEO Model: 3866
Blok aktivít Piráti. Obsahuje 206 strán na maľovanie, kreslenie, dokreslovanie a aktivity na riešenie. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k zdravému rozvoju.Možno vás zaujmú aj ostatné omaľovánky!Špe..
7,80 €
Bez DPH:7,09 €
Brand: MOVEO Model: 3867
Blok aktivít Víly. Obsahuje 206 strán na maľovanie, kreslenie, dokreslovanie a aktivity na riešenie. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k zdravému rozvoju.Možno vás zaujmú aj ostatné omaľovánky!Špeci..
7,80 €
Bez DPH:7,09 €
Brand: MOVEO Model: 3896
Hráme sa so samolepkami - Doprava A4. Titul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy so znovu použiteľnými samolepkami. Náučná a zábavná knižka s množstvom nálepiek zvieratiek z divokej prírody. Nalepu zvieratká do ich prirodzeného prostredia a vytváraj vlastné príbehy! Samolepky fungujú..
7,70 €
Bez DPH:7,00 €
Brand: MOVEO Model: 3896
Hráme sa so samolepkami - Hasiči A4. Titul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy so znovu použiteľnými samolepkami. Náučná a zábavná knižka s množstvom nálepiek zvieratiek z divokej prírody. Nalepu zvieratká do ich prirodzeného prostredia a vytváraj vlastné príbehy! Samolepky fungujú ..
7,70 €
Bez DPH:7,00 €
Brand: MOVEO Model: 3896
Hráme sa so samolepkami - Na stavbe A4. Titul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy so znovu použiteľnými samolepkami. Náučná a zábavná knižka s množstvom nálepiek zvieratiek z divokej prírody. Nalepu zvieratká do ich prirodzeného prostredia a vytváraj vlastné príbehy! Samolepky fungu..
7,70 €
Bez DPH:7,00 €
Brand: MOVEO Model: 3896
Hráme sa so samolepkami - Zvieratká A4. Titul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy so znovu použiteľnými samolepkami. Náučná a zábavná knižka s množstvom nálepiek zvieratiek z divokej prírody. Nalepu zvieratká do ich prirodzeného prostredia a vytváraj vlastné príbehy! Samolepky fungu..
7,70 €
Bez DPH:7,00 €
Brand: MOVEO Model: 3884
Lepím si znova 50 samolepiek + vymaľovanky - Prianie. Titul obsahuje 4 stránky s farebným pozadím plné opakovanie použiteľných samolepiek a 8 listov s vymaľovánkami. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k z..
6,28 €
Bez DPH:5,71 €
Brand: MOVEO Model: 3884
Lepím si znova 50 samolepiek + vymaľovanky - Spidey. Titul obsahuje 4 stránky s farebným pozadím plné opakovanie použiteľných samolepiek a 8 listov s vymaľovánkami. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručnosť a fantáziu vašich detí a vedú ich k zd..
6,28 €
Bez DPH:5,71 €
Brand: MOVEO Model: 3915
Maľuj vodou A5 Spidey. Vodové omaľovánky obsahujú 8 kúzelných obrázkov, na vyfarbenie ktorých stačí deťom iba štetec a pár kvapiek vody. Stránky obsahujú farebné bodky, ktoré po rozotrení obrázok prefarbia. Kresba a maľba, ručné práce, kreatívna činnosť sú všetko činnosti, ktoré rozvíjajú zručn..
3,30 €
Bez DPH:3,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 48 (4 stránok)
Cookies
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookies a iné podobné technológie. Zásady ochrany osobných údajov.