Menu
Your Cart

O nás

Sme firma s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu. Za tento čas sme sa naučili ako vám pre vašu spokojnosť poskytnúť tie najlepšie služby.


Špecializujeme sa na veľkoobchod a distribúciu vytvarníckych potrieb, potrieb pre papierníctva, kancelárskych potrieb, ale aj hračiek.


Okrem veľkoobchodu prevádzkujeme aj maloobchodné predajne a internetový obchod. V našej ponuke nájdete: Výtvarnícke potreby


Sme nadšenci, ktorých baví všetko okolo umenia a tvorivosti ako takej. Snažíme sa Vám touto cestou priniesť nakupovanie výtvarných potrieb cez internet čo najpríjemnejším spôsobom. Každým dňom zaraďujeme nový tovar do nášho e-shopu. Okrem e-shopu prevádzkujeme maloobchodnú predajňu na adrese ... Veľa tovaru, ktoré nájdete u nás na predajni sa nenachádza v internetovom obchode, ale každým dňom na tom pracujeme.


Sme firma, ktorá neustále rozširuje svoj sortiment o kvalitné výtvarné aj ďalšie výrobky. 


Chceme tu byť pre umelcov, aj pre začínajúcich študentov, preto sa usilujeme o to aby sme mali najväčší výber sortimentu výtvarníckych potrieb.


Čo u nás nájdete?


Okrem veľkého výberu akrylových farieb obľúbených značiek u nás nájdete aj veľkú veľa štetcov, plátien, rámov, stojanov, papierov pre rôzne techniky ale aj olejových a akvarelových farieb, pasteliek, fixiek, darčekových sád. 


Nostným sortimentom sú pre nás výtvarnícke potreby, ale v našej ponuke nájdete aj kancelársky sortiment, kancelárske potreby, rôzne potreby pre papierníctva, karnevalový aj párty sortiment ako aj širokú ponuku tvorivých potrieb pre školy a škôlky.


Veríme, že v našom internetovom obchode nájdete všetko čo potrebujete. Našim súčasným partnerom a zákazníkom ďakujeme za ich doterajšiu priazeň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.Cookies
Na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania a funkčnosti našej stránky používame súbory cookies a iné podobné technológie. Zásady ochrany osobných údajov.